FOTO: Svěřenci Arkadie navštívili i muzeum v Domažlicích

  •  

Další ze sportovně rekreačních pobytů pro klienty sociálních služeb Arkadie se v minulém týdnu uskutečnil v Hnačově v Pošumaví. Kromě rehabilitace v místě pobytu se 18 účastníků věnovalo sportovním a kulturně poznávacím aktivitám.

Do Hnačova se klienti a zaměstnanci Arkadie rádi vrací. Tradiční byla návštěva v horažďovickém aquacentru, prohlídku tamního náměstí letos ozvláštnily oslavy osvobození americkou armádou. „Novinkou letošního pobytu byla návštěva Domažlic s prohlídkou Muzea Chodska a shlédnutím památníku Jana Sladkého Koziny,“ říká Mirka Horová, vedoucí pobytu. Prohlídka se všem líbila, zvláště když byla oslazena ochutnávkou pravých
koláčů“.

Vedle výletů do okolí probíhal pestrý program také přímo v areálu relaxačního zařízení. Sportovní disciplíny střídaly prvky zajímavě motivované ergoterapie, nechyběla košilová party se soutěží o nejnápaditější noční oděv, nechybělo tradiční opékání buřtů a zpěv při kytaře. Stejně jako při předchozích pobytech ve Hnačově, odehrál se i letos turnaj tří družstev v bowlingu.

Josef Hon


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*