FOTO: Superstar pro Salesiánské středisko

Zdroj: Salesiáni v Teplicích
  •  

Do Teplic přijeli sourozenci Sabina a Dalibor Slepčíkovi. Oba známí z úspěšné účasti v talentové pěvecké soutěži Československá Superstar 2015. 31. března se ale nejednalo o klasické vystoupení pro veřejnost, tentokráte nadaní mladí zpěváci a idoly mnoha dětí a mladých lidí vystupovali na „charitativním“ odpoledni pro děti ze Salesiánského střediska Štěpána Trochty, které v Teplicích již více jak 25 let provozuje volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti , mládež a rodiny z okraje společnosti.

Sabina a Dalibor se představili během rozhovoru, kde i děti měly prostor pro své zvídavé otázky a mohly se tak dozvědět spoustu zajímavého, jak ze soukromí obou sourozenců, tak detaily z jejich života, studia, ale také o cestě k hudbě a o důležitosti rodinných vztahů a podpoře přátel. Po rozhovoru následoval dlouho a s napjetím očekávaný koncert, na kterém zazněly písně známé právě ze soutěže Československá Superstar, ale i méně známe skladby, které mají Sabina a Dalibor v repertoáru. Návštěva sourozenců Slepčíkových byla ukončena autogramiádou a společným focením.

Právě děti a mladí lidé, kteří navštěvují Salesiánská střediska v Teplicích a kterých na setkání se sourozenci Slepčíkovými přišlo více jak stopadesát potřebují motivaci pro své studium a chápání důležitosti důsledné a práce a píle. Díky Sabině a Daliborovi, kteří svým bezprostředním přístupem k dětem dokázali ukázat, že i složitá cesta za slávou a úspěchem lze zvládnout díky rodině, píli a pevné vůli, se tak měli možnost setkat se slavnými mladými lidmi, kteří pocházejí z prostředí severních Čech z klasické funkční rodiny. Sabině a Daliborovi, tak patří velké díky!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Salesiáni v Teplicích


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*