Eltodo už ve městě botičky rozdávat nebude

  •  

Firma Eltodo, která má od města pronajaté parkovací plochy, v Teplicích končí. Rada města jí na svém zasedání 4. července vypověděla smlouvu. Firmu ještě čeká roční výpovědní lhůta.

Obyvatelům města vadí, že firma rozdává řidičům, kteří za parkování nezaplatí, botičky. Za jejich sundání pak požaduje 500 korun. „Žádali jsme je, aby navrhli nějaký jiný způsob zadržovaní, než jsou sporné botičky. Oni se však stále oháněli právními stanovisky, že se jedná o zádržný prostředek, nikoliv o botičku,“ podotýká primátor Teplic Jaroslav Kubera. Město už od začátku odmítalo, aby se o to starala městská policie. Podle Kubery by to vzbuzovalo negativní dojem.

Ten však ve velkém vzbuzuje právě firma Eltodo. „Myslím si, že žádná firma nemá právo nasazovat botičky, to je skutečně právo policie, a botička je prostě botička, nic jiného,“ říká návštěvník města Jiří Smetana.


  •  

1 komentář z Eltodo už ve městě botičky rozdávat nebude

  1. Zajímavé, že vážený pan Kubera najednou obrátil své stanovisko na nasazování botiček firmou Eltodo a smlouvu vypověděl. Na neoprávněné blokování aut byl upozorňován již při zrodu smlouvy, kterou za město podepsal, ale řekl, že i kdyby to nebylo podle zákona, je mu to jedno, protože se jedná o činnost o soukr. firmy!!! Jemu je jedno, že by město Teplice mělo smlouvu na provoz nelegální činnosti s nějakou pochybnou firmou. Chcete mít snad takového promátora?

    No hold negativní dojem před volbama není žádoucí…

  2. Pan Kubera před volbami začíná obracet, protože město donedávna firmu obhajovalo a občané se začínají spojovat a jdou proti. Městu už evidentně došla argumentace, tak místo toho, aby uznalo chybu, hodí vinu na firmu, se kterou se na podmínkách dohodlo…

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*