Elena Sonenshine & Jocose Jazz vystoupí v Teplicích

  •  

Užijte si další ze série výjimečných koncertů v teplickém Jazz Clubu. Už 24. listopadu se tam můžete těšit na koncert Eleny Sonenshine. Vystoupení začíná od 20:00 hodin a vstupné je 150 korun.
Zpěvačka, aranžérka, textařka, skladatelka. Narozena v Brně, po absolvování gymnázia přesídlila do Prahy, kde vystudovala nejdříve školu sociálně právní a poté pokračovala ve studiích na Konzervatoři Jaroslava Ježka (1989–1994). Elena poté získala stipendium na bostonskou Berklee College of Music, kde svá hudební studia završila.

Elenino působení na poli moderního jazzu se odvíjí od roku 1992, kdy začala vystupovat v pražských jazzových klubech jako hostující zpěvačka s různými trii a kvartety. Brzy si však založila vlastní kapelu nazvanou Jocose Jazz v nástrojovém obsazení kytara, vibrafon nebo piano, kontrabas a bicí. Jocose Jazz hraje především své vlastní skladby, proložené klasickými standardy v originálních aranžích, a jazzové verze lidových písní. Elena Sonenshine pravidelně koncertuje s Jocose Jazz od roku 1996.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*