Druhé dějství Střihatonu 2014

  •  

Když skončila červnová akce kadeřníků Střihaton 2014, po které byl předán Arkadii šek na částku převyšující 300 tisíc korun, přislíbili organizátoři akce, že jako bonus upraví kadeřníci vlasy deseti zaměstnankyním chráněných dílen a uživatelkám služeb Arkadie.

Deset mladých dam z Arkadie se svěřilo do rukou paní Moravcové a jejích dvou kolegů a nelitovaly. Odborníci se jim cele věnovali a výsledek byl znát. „Proměna byla úžasná,“ říká Katka Jelínková, pracovní konzultantka Arkadie, která adeptky zkrášlování doprovázela, „všechny účastnice akce byly velmi spokojeny a péče, která jim byla kadeřníky poskytnuta si velmi váží“.

Své uplatnění už nalezlo i oněch 300 tisíc, které organizátoři Střihatonu předali v červnu vedení Arkadie. Významnou měrou tyto finanční prostředky přispěly k výměně oken v budově 1.stupně školy, která se uskutečnila v první polovině prázdnin. 1.září přijdou již děti do nového.

Poděkování za umožnění těchto stavebních úprav patří všem zainteresovaným účastníkům Střihatonu, paní Moravcové a jejím kolegům ze salonu Kapa pak navíc za péči, kterou věnovali zaměstnankyním a klientkám Arkadie.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*