DDM Teplice po rozsáhlých opravách školní budovy zahajuje kroužky

  •  

Od prvních prázdninových dní probíhají rozsáhlé opravy na hlavní budově a tělocvičně DDM Teplice, které zajistil zřizovatel, Ústecký kraj. Jedná se o opravu fasády a střechy a tyto opravy budou probíhat ještě v následujících měsících, stejně tak jako komplexní oprava tělocvičny, která bude dokončena až k příštímu školnímu roku. Tento týden bude dokončena výměna oken na hlavní budově a také související práce, jakými je vymalování a modernizace interiéru, které zajišťuje již DDM Teplice samostatně.

Od pondělí 9. října zahajujeme pravidelnou zájmovou činnost ve více jak 100 kroužcích v opravené a moderní budově DDM Teplice. Konkrétně přístup do školní budovy je možný výhradně hlavním vchodem a není možné používat dvůr ani k parkování vozidel, ani k průchodu do zadní části zahrady, na dětské hřiště a do tělocvičny. Potvrzujeme, že po celou dobu rekonstrukce tělocvičny jsou zajištěny pro sportovní kroužky, které využívaly pro svoji činnost tělocvičnu DDM Teplice, vhodné náhradní prostory v tělocvičnách a sportovištích partnerských organizací, kterým rovněž děkujeme za pomoc. I přes nepříznivé podmínky pedagogové volného času zajistili během letních prázdnin všechny pobytové i příměstské tábory a zároveň od nového školního roku připravili také prezentační, sportovní a jiné nepravidelné akce.

Máme již připravenu nabídku nejen na podzimní prázdniny, ale také na lyžařský zájezd o jarních prázdninách 2024. Těšíme se na Vás jak na kroužcích, tak na akcích, které jsme pro vás připravili, veškeré informace jsou uveřejněny na www.ddmteplice.cz. Informujeme zájemce o sportovní, umělecké, modelářské, technické a přírodovědní obory, že je stále možné se přihlásit do zájmových kroužků ve školním roce 2023/24, přičemž sociálně znevýhodněné rodiny mohou využít pro své děti slevy ze zápisného podle kritérií celostátní kampaně „Daruj kroužek“, bližší informace předáme v DDM. V případě potřeby všem rádi pomůžeme s výběrem kroužků na nový školní rok a budeme se na Vás v DDM Teplice těšit!

Aleš Perch, ředitel DDM Teplice


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*