Chutný oběd po italsku v obchodním domě

  •  

Jednou z možností, kam si během nákupů v obchodním centru v Srbicích skočit na oběd či jakékoli jídlo, je místní italská restaurace Trapolla. Ač se nachází v obchodním centru, interiér napovídá už od začátku, že zde nebude nejlevněji.

Vnitřek je vkusně zařízený. Od centra mírně oddělený, ale ne zcela, lidé, kteří chodí kolem, vám do talíře nakonec nejspíše uvidí. Záleží na tom, jaký stůl obsadíte. Do dosednutí ke stolu čekám na obsluhu několik minut, je zde pár hostů a číšnice se jim věnovala přede mnou. Objednávám si kolu a chvíli diskutujeme o jídle. Doporučuje mi pizzu, kterou zde prý dělají dobrou, ale protože jsem ji měl před dvěma dny, rozhoduji se jinak. Nakonec volím Penne Milano, zaujmou mne  především hříbky, které obsahují. Pití dostávám obratem a k tomu domácí pečivo a bylinkové máslo. Čekání si tak mohu zkrátit, a pečivo s máslem je opravdu dobré. Přesně, jak by člověk v takovém případě očekával.

Podnik vlastní wifi nemá, ale lze se snadno napojit na signál celého obchodního centra. Stejně tak nelze hodnotit toaletu, i zde se člověk musí spokojit s těmi centrálními. Bývají tu uklizené. Na hlavní jídlo nakonec čekám asi 20 minut. Během té doby sleduji kuchaře, který připravuje pizzy a dává je do místní pece. Porce penne je přiměřená, posypaná hezkou vrstvou parmezánu. Po pravdě nemám jídlu co vytknout, a slibované hříbky opravdu obsahuje, několik velkých kusů.
Sním proto vše.

jidlo_trapolla

Za jídlo a pití tu nakonec nechávám 180 korun. To je zatím nejdražší oběd, který jsem za poslední rok v Teplicích jedl. Na druhou stranu se ale nejednalo o žádnou hospodskou hotovku, ale italskou specialitu. Strávil jsem tu 45 minut. Na to, zajít na rychlý oběd o přestávce v práci Trapolla příliš není, ani na to, se zde najíst levně. Spíše je to o tom si zde příjemně a delší dobu posedět s přítelkyní či přáteli a užít si příjemnou kuchyni. K tomu ji lze určitě doporučit.


  •  

1 komentář z Chutný oběd po italsku v obchodním domě

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*