Chcete, aby i Vaše webové stránky vydělávaly?

  •  

V letošním roce již více než 50% lidí využívalo pro hledání na internetu mobilní telefon. Internetový gigant Google v dubnu nasadil algoritmus, který zvýhodňuje internetové stránky, které jsou responsivní = přizpůsobí se velikosti obrazovky zařízení, na kterém tento web právě prohlížíte.

Bohužel stále je nejen na českém internetu k vidění, že firma má pěkný web, ale pokud neznáte jeho adresu, tak jej nenajdete. Chápu to, grafik, který stránky vytvoří, dostane zaplaceno za výsledek, ne za dohledatelnost webu na internetu.

Proto je nutné tyto stránky optimalizovat, aby byly na internetu „vidět“.

Má váš firemní nebo osobní web podobný problém, že jej zákazníci a klienti nemohou najít nebo máte málo zakázek?

S tímto vám mohu pomoci, protože optimalizace webových stránek = SEO je obor, kterým se zabývám již několik let a zde si můžete přečíst vybrané reference od klientů, se kterými jsem měl možnost pracovat.

Mimo jiné jsem vytvořil i web ŽítÚstí.cz a ŽítTeplice.cz, které brzy budou upraveny pro lepší prohlížení na mobilech a tabletech.

Jmenuji se Miloš Lácha, jsem SEO konzultant a specialista na volné noze a nabízím optimalizaci webových stránek a jejich propagaci na internetu.

Jaké další služby pro internetový marketing nabízím najdete na stránkách Litoweb.cz.

Pro ukázku přikládám návštěvnost jednoho mého webu, kterému jsem se více začal věnovat na jaře tohoto roku. Stačilo, aby byl pravidelně aktualizovaný, při psaní článků jsem vhodně volil klíčová slova a výsledek vidíte sami.

google analytics návstěvnost - seo


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*