Arriva chystá razantní změny v příměstské dopravě

  •  

Radní Ústeckého kraje vybrali dopravce pro Teplicko, Žatecko a Litoměřicko. Informovala o tom mluvčí Ústeckého kraje Magdalena Hanáčková. Příměstskou dopravu na Teplicku bude provozovat společnosti Arriva.

K zásadním změnám v dopravě v okrese pak dojde od 1. ledna 2015. Změny se týkají linkového vedení, jízdních řádů, způsobu odbavování i tarifů. Na linky v příměstské dopravě budou nasazeny zcela nové vozy – 19 patnáctimetrových a 15 dvanáctimetrových autobusů.

Cestující budou se změnami včas seznámeni.„Již nepůjde zakoupit časovou předplatní jízdenku pro celou námi dosud obsluhovanou oblast,“ říká jednatel společnosti Arriva Jan Gaisler a dodává, že v rámci Teplic bude možné mít jízdenku platnou pouze v katastru města.

Mimo Teplice bude předplatní jízdenka platná pouze pro dané spojení, například Krupka–Duchcov. „Bude-li chtít cestující s takovou časovou jízdenkou jet mimo předplacenou trasu, musí zaplatit každou jízdu zvlášť,“ doplňuje Gaisler. Arriva provozuje v Teplicích i městskou autobusovou a trolejbusovou dopravu. Vznikla z původního teplického dopravního podniku.


  •  

5 komentářů on Arriva chystá razantní změny v příměstské dopravě

  1. fuuuuuuuuuuj na to at jdou doprdele celý MHD celý to dokurvý hlavně měli by změnit 127 , 132 aby jezdila do Hrobu a dO Střelný Sídliště vydělali by víc a nebyli by stížnosti !!!

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*