Alois Hyčka je první posilou Teplic

Záložník či obránce Alois Hyčka je první zimní posilou FK Teplice. Na sever Čech přichází na přestup, zkraje týdne ho čekají zdravotní testy a v případě jejich úspěšného zvládnutí podepíše smlouvu na dva a půl roku. Příchod šestadvacetiletého hráče si pochvaluje trenér Daniel Šmejkal: „Jsem moc rád, že jsme získali Aloise Hyčku Jedná se o rychlostní typ hráče, který může hrát na více postech. Má dobrý charakter a s rodinou žije v Ústí nad Labem. Věříme, že Lojza zkvalitní náš kádr a pomůže nám v dosažení stanovených cílů.“

Hyčka v posledním roce patřil k ústředním postavám Zbrojovky Brno, kde pravidelně nastupoval v základní sestavě. V letošním kalendářním roce nechyběl v žádném utkání v základní sestavě, odehrál všech 30 utkání a jen díky střídáním vynechal pouhých 100 minut. Celkem pak má v lize odehráno 104 zápasů a vstřeleno 7 branek.

Odchovanec Unionu Cheb strávil dorostenecký věk ve Slavii Praha, poté zamířil do Ústí nad Labem, se kterým si zahrál také jednu prvoligovou sezónu, od roku 2012 působil, s výjimkou půlročního hostování v Ústí, ve Zbrojovce Brno.

Alois Hyčka odstartuje přípravu spolu s celým týmem v úterý třetího ledna a na připojení k týmu už se moc těší. „Jsem rád, že se  povedlo přestup úspěšně dotáhnout do konce tohoto roku. Těším se na působení v Teplicích. Je to pro mě nová výzva. Doufám a udělám pro to vše, abych byl pro Teplice přínosem,“ říká nová posila žlutomodrých.

Příchody do kádru Teplic tímto samozřejmě nekončí, pracuje se na příchodu středního obránce.

FK Teplice

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*