Alois Hyčka je první posilou Teplic

  •  

Záložník či obránce Alois Hyčka je první zimní posilou FK Teplice. Na sever Čech přichází na přestup, zkraje týdne ho čekají zdravotní testy a v případě jejich úspěšného zvládnutí podepíše smlouvu na dva a půl roku. Příchod šestadvacetiletého hráče si pochvaluje trenér Daniel Šmejkal: „Jsem moc rád, že jsme získali Aloise Hyčku Jedná se o rychlostní typ hráče, který může hrát na více postech. Má dobrý charakter a s rodinou žije v Ústí nad Labem. Věříme, že Lojza zkvalitní náš kádr a pomůže nám v dosažení stanovených cílů.“

Hyčka v posledním roce patřil k ústředním postavám Zbrojovky Brno, kde pravidelně nastupoval v základní sestavě. V letošním kalendářním roce nechyběl v žádném utkání v základní sestavě, odehrál všech 30 utkání a jen díky střídáním vynechal pouhých 100 minut. Celkem pak má v lize odehráno 104 zápasů a vstřeleno 7 branek.

Odchovanec Unionu Cheb strávil dorostenecký věk ve Slavii Praha, poté zamířil do Ústí nad Labem, se kterým si zahrál také jednu prvoligovou sezónu, od roku 2012 působil, s výjimkou půlročního hostování v Ústí, ve Zbrojovce Brno.

Alois Hyčka odstartuje přípravu spolu s celým týmem v úterý třetího ledna a na připojení k týmu už se moc těší. „Jsem rád, že se  povedlo přestup úspěšně dotáhnout do konce tohoto roku. Těším se na působení v Teplicích. Je to pro mě nová výzva. Doufám a udělám pro to vše, abych byl pro Teplice přínosem,“ říká nová posila žlutomodrých.

Příchody do kádru Teplic tímto samozřejmě nekončí, pracuje se na příchodu středního obránce.

FK Teplice


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*