Žlutomodří budou usilovat o poháry

  •  

Teplický fotbalový klub se chce i po jarní části ligy udržet na šestém místě. Nevzdávají se ale ani pohárových ambic.  Příprava podle trenéra Daniela Šmejkala proběhla bez problémů a žlutomodří se už těší na jarní části ligy.

„S umístěním po první polovině sezóny můžeme být spokojeni, 23 bodů je dobrý výsledek. Základ máme pro jaro dobrý, dává nám to možnost tlačit se na místa před námi. Uvědomujeme si, že s odchodem Martina Filla to nebude snadné. Ale určitě se najde někdo ambiciózní, kdo ho nahradí,“ řekl šéf představenstva klubu Pavel Šedlbauer.

Areál na Stínadlech projde úpravami. Místo nynějšího hřiště s umělou trávou, parkoviště a tenisových kurtů je v plánu vybudovat nové hřiště s umělou trávou, které bude splňovat veškeré požadavky.

„Kvalitní hřiště s umělou trávou je požadavkem pro získání statutu klubové akademie, které FAČR plánuje v blízké době spustit. Naším cílem je tento statut získat a navázat na regionální akademii, která sídlí také v Teplicích,“ dodal ředitel klubu Petr Hynek.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*