Zdravotníky z kliniky KAPIM podpořilo 203 sportovců

  •  

Ani doslova arktické podmínky neodradily více než 200 sportovců z celé České republiky, aby od 1. do 14. února vysportovali pro kliniku anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem celkem 34 000 Kč.

„Rád bych tímto poděkoval všem účastníkům letošního zimního Virtual Charity Run. I přes extrémně mrazivé počasí, netypické období pro běh a celkově dobu, ve které žijeme, jsme aktivovali více než 200 sportovců. Za dva týdny se tak podařilo vybrat částku, která podpoří zdravotníky a je alespoň malým poděkováním za to, s jakým nasazením aktuálně pracují. Rád bych pozval všechny na naše reálné závody. Registrace do závodů probíhá na www.miladatour.cz,“ řekl ředitel Milada Tour Michal Neustupa. Druhý ročník navázal na loňský dubnový závod, kdy se organizátorům podařilo vybrat přes 180 000 Kč.

Účastníci změřili síly napříč Českem na běžeckých trasách 5 a 10 km. Kdo nechtěl běžet, mohl přispět v rámci 5 km procházky nebo jen dobrovolným příspěvkem. Odměnou k dobrému pocitu z pomoci byly také krásné medaile, certifikáty s poděkováním nebo losované ceny.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*