Zápas s Plzní podpoří projekt #newlegs

  •  

Teplický fotbalový klub a hráči A mužstva během celého podzimu podporují charitativní projekt #newlegs.

#newlegs je skupina, která sdružuje lidi na podporu Terezy Bártové z Oseka, která tento rok onemocněla zákeřnou nemocí (meningitidou), vlivem které jí byly amputovány nohy v bércích a většina článků prstů. Navíc jí doposud nefungují ledviny a musí pravidelně docházet na dialýzu. Cílem skupiny je získat peníze na koupi nových odlehčených sportovních protéz, aby Tereze byl umožněn co nejrychlejší návrat ke sportu, který tak miluje.

„Z utkání proti Plzni věnuje FK Teplice za každého návštěvníka Stínadel 10 Kč na tento projekt, svou návštěvou utkání tak podpoříte dobrou věc. Kdo by však chtěl přispět ještě navíc tak bude mít možnost si na pokladnách stadionu koupit červené nosy nadace Konto bariéry, jejichž výtěžek také půjde na projekt #newlegs. Další možností, jak přispět, je pak dárcovské rozhraní Konta bariery, kde je možné poslat příspěvek platební kartou nebo platebním příkazem z bankovního účtu,“ popisuje manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.

FK Teplice se do projektu #newlegs zapojil v září a podpora projektu probíhala hned na několika frontách: propagací projektu na webu, sociálních sítích a v magazínu ŽLUTÁ MODRÁ, hráči A mužstva přispívají za každý svůj gól, asistenci či čistá konta, nyní se přidá příspěvek za každého fanouška, který dorazí na nedělní ligový šlágr proti Plzni.

„Sociální odpovědnost je důležitým aspektem našeho klubu, proto chceme pomoci dobré věci, jak to jen půjde, proto si všichni přejeme, aby na zápas s Plzní, v neděli 26. listopadu od 15 hodin, dorazilo co nejvíce diváků a i tento příspěvek byl co nejvyšší,“ dodává Martin Kovařík.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*