Zaměstnanci AGC Automotive dostanou na Vánoce kapra

ilustr. obr.
  •  

Už potřetí si zaměstnanci chudeřické AGC Automotive Czech odnesou domů z práce kapry. Firma i letos věnuje každému zaměstnanci zdarma tradiční součást českých Vánoc. Lidé si kapry budou moci odnést takřka přímo na štědrovečerní stůl. Rybáři je společně s managementem firmy budou rozdávat v neděli 22. a v pondělí 23. prosince. Letos jich v Chudeřicích rozdají zhruba 1 800, tedy přibližně stejně jako loni a předloni.

„Také letos chceme našim lidem zpříjemnit Vánoce tím, že jim na štědrovečerní stůl věnujeme českého kapra. Tato akce se stala tradicí. Chceme tím našim lidem alespoň touto cestou poděkovat za celoroční spolupráci. Věřím, že nejen kapři od nás, ale především možnost sejít se o Vánocích v kruhu rodiny a nejbližších přátel, umocní příjemně strávené vánoční svátky,“ říká Luděk Steklý, generální ředitel AGC Automotive Czech.

Součástí vydávání kaprů bude tradičně i doprovodný program. „Lidé si budou moci dát vánoční punč a cukroví. K dispozici bude i dětský koutek. Sádky s kapry přivezou rybáři přímo před hlavní vrátnici závodu v Chudeřicích. Rozdávání kaprů bude probíhat v neděli a v pondělí 22. a 23. prosince vždy od 6:00 do 19:00 hodin,“ doplnil Tomáš Brokeš, personální ředitel AGC Automotive Czech.

AGC Automotive Czech v Chudeřicích je největším závodem na výrobu autoskel skupiny AGC a jedním z největších a nejkomplexnějších v Evropě. Zaměstnává přes 2 000 lidí. Skupina AGC je největším světovým výrobcem plochého skla.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*