Zákaznické centrum šlo do nového, místo v Křižíkově ulici je teď ve Fontáně

  •  

Do nového se přestěhovalo Zákaznické centrum Skupiny ČEZ v Teplicích. Klienti ho nyní najdou v prvním patře Nákupního centra Fontána na Náměstí svobody.  Centrum je otevřeno od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 hodin. Samozřejmostí je bezbariérový přístup. „Nyní tak nabízíme našim zákazníkům veškeré služby v mnohem komfortnějším prostředí. V Teplicích se navíc jedná o místo, které je všem dobře známé a snadno dostupné. Mám tedy radost, že si k nám už během prvních dnů provozu našla řada lidí bez problémů cestu,“ uvedl Tomáš Kadlec, generální ředitel ČEZ Prodej.

Přemístění z Křižíkovi ulice zlepšilo nejen jeho dostupnost zákaznického centra, ale i možnost parkovaní. Motoristé mohou odstavit svá vozidla v podzemní garáži. „Fontánu pochopitelně zná v Teplicích každý, má bezbariérový přístup a řadu parkovacích míst. To jsou myslím některé z podstatných plusů pro nové zákaznické centrum,“ kvitoval teplický primátor Hynek Hanza během slavnostního zahájení provozu.

Původní kontaktní místo Skupiny ČEZ v Křižíkově ulici je již definitivně zavřeno, poslední zákazník v něm byl obsloužen v pátek 25. února.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*