Zajděte si druhou adventní sobotu na rozhlednu

  •  

Poprvé bude pro všechny zájemce v netradičním čase, a to od 16:00 do 20:00 hodin zpřístupněna rozhledna na severní podpůrné věži kotelny Nového zdroje v Elektrárně Ledvice.

Z výšky 144 metrů tak bude možné spatřit  nejen nasvícený elektrárenský provoz, ale v případě dobrých povětrnostních podmínek také světla většiny měst a obcí v Krušnohoří a Českém středohoří.

„Samozřejmostí budou prohlídky samotného informačního centra, včetně promítání 3D filmu, takže hlavně děti se mohou těšit na „obživlé“ dinosaury. V případě výstupu na rozhlednu musí být děti starší šesti let v doprovodu dospělé osoby. Ty mladší se mohou v suterénu infocentra zabavit některou z her s permoníky. Dospělí by ovšem neměli doma zapomenout své peněženky, svou návštěvou infocentra mohou pomoci i dobré věci a získat zároveň pro někoho blízkého pěkný dárek pod vánoční stromeček,“ říká Ota Schnepp, mluvčí Skupiny ČEZ pro severozápadní a střední Čechy

Deset let existence si infocentrum připomenulo 6. listopadu. Od jeho vzniku až po současnost si ho prohlédlo 36 296 osob. Speciální večerní prohlídky naplánované na 7. prosinec jsou tak nejen pozvánkou pro nově příchozí, ale i dárkem pro ty, kdo by si rádi, ale trochu jinak, jeho prohlídku zopakovali.

 

 

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*