Výstava k výročí navštíví pět nemocnic

  •  

Výstavu k desetiletí Krajské zdravotní uvidí návštěvníci postupně ve všech pěti nemocnicích, které společnost spravuje. Slavnostně byla zahájena v pondělí 11. září 2017 na Krajském úřadě Ústeckého kraje v Ústí nad Labem, za účasti hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka, náměstka hejtmana Stanislava Rybáka a zástupců vedení Krajské zdravotní. Výstava se na 20 panelech zaměřuje na významné momenty z desetileté historie Krajské zdravotní.

„Protože jsme na půdě Krajského úřadu Ústeckého kraje, rád bych poděkoval panu hejtmanovi za to, že Krajská zdravotní je v tuto chvíli v takové kondici i díky tomu, že Ústecký kraj se o ni velmi dobře stará. Myslím si, že investice v řádech miliard korun, které v Krajské zdravotní probíhaly v posledních letech, jsou toho důkazem,“ zdůraznil Radek Scherfer, místopředseda představenstva KZ.

„Deset let je už doba, kdy může člověk bilancovat a hodnotit. Myslím si, že zdravotní péče v našem kraji šla od té doby úrovní hodně nahoru, zvlášť Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, která je brána jako krajská nemocnice, poskytuje pacientům nadstandardní podmínky,“ řekl v proslovu hejtman Bubeníček.

Putovní výstava k deseti letům Krajské zdravotní:

  1. 9. až 24. 9. Nemocnice Děčín – budova „C“, prostor u pokladen – vernisáž 18. 9. – 12:30 hodin
  2. 9. až 1. 10. Nemocnice Chomutov – budova „B“, chodba u dětského koutku – vernisáž 25. 9. – 13:00 hodin
  3. 10. až 8. 10. Nemocnice Teplice – budova „A“ vstupní vestibul Polikliniky – vernisáž 2. 10. – 13:00 hodin
  4. 10. až 15. 10. Nemocnice Most – budova „B“ chodba za modrým salónkem – vernisáž 9. 10. – 13:00 hodin
  5. 10. až 2018. Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem – budova „B“, Atrium – vernisáž 16. 10. – 14:00 hodin.

  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*