Víkendové tipy

  •  

Od pátku do neděle, celé tři dny, slavnosti v Dubí. Program začíná v pátek 25. srpna 2017 v 17 hodin slavnostními fanfárami. Poté vystoupí Marie Rottrová se skupinou Neřež. Také po oba víkendově dny se můžete těšit na zvučná jména, jako je Marek Ztracený, Aleš Brichta, Jakub Smolík atd. Chybět nebude ani program pro děti.

V sobotu se od 12 hodin ve sportovním areálu SK Baník Modlany konají Slavnosti obcí Modlanska. Představí se ABBA world revival nebo Beatles revival. Na programu je ohňostroj, ale i ukázka historických řemesel, leteckých modelů MK Severka, kolotoče, turistický vláček „Humboldt“ nebo stánkový prodej.

V sobotu se od 17 hodin na Stínadlech představí Jihlava. Přijďte i vy na domácí zápas Teplic a vyhrajte automobil.

Barevné Baroko je autorská inscenace Vladimíra Gončarova na hudbu barokních. Hudebně-taneční program ve Valdštejnském sále zámku Duchcov se koná v sobotu od 18 do 19 hodin. Následovat budou oživené prohlídky zámecké expozice s Casanovou v podání Petra Stolaře a Divadla V Pytli se vstupy v 19:00, 19:15, 19:30, 19:45, 20:00, 20:15 a 20:30 hodin.

Léto s divadlem v Krupce se již stalo tradiční oblíbenou akcí, dvě představení se konají (ve 14 a 18 hod.) tuto neděli na hradě Krupka, v rámci celodenní akce pro velké i malé.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*