VIDEO: Zachránili život muži, který chtěl spáchat sebevraždu! Vypátrali jej termovizí

  •  

Policistům se v uplynulých dnech podařilo zachránit život muži, z Ústeckého kraje, který chtěl spáchat sebevraždu. Kvůli manželským neshodám vzkázal 53 letý muž, který je silný diabetik, své ženě, že si vzal prášky a končí.

Když vystrašená žena po půlnoci zjistila, že manžel skutečně odešel z domu, zalarmovala policisty, kteří neprodleně zorganizovali pátrací akci.

Kvůli zdravotnímu stavu muže, teplotě pod bodem mrazu a nepřístupnému terénubyl přivolán z pražské základny vrtulník letecké služby policie, který od tří hodin v noci prováděl průzkum oblasti za pomoci termovize. Policisté z celého okresu s pomocí kolegů ze Speciální pořádkové jednotky paralelně po muži pátrali v okolí jeho předpokládaného výskytu.

Deset minut před čtvrtou hodinou ranní posádka vrtulníku zachytila obraz odpovídající lidské postavě a hlídky nasměrovala do hustého lesa, kde byl pohřešovaný nalezen. Policisté podchlazeného muže transportovali k silnici, kde jej předali záchranářům, kteří ho převezli na jednotku intenzivní péče. V těchto dnech je již muž, kterého se díky bleskově zorganizované pátrací akci a nasazení vrtulníku podařilo rychle vypátrat, v pořádku.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*