VIDEO: Policisté pátrají po muži, který přepadl banku

  •  

Ve středu 27. října byla přepadena bankovní pobočka v teplické Nákladní ulici. Muž, který měl být ozbrojen střelnou zbraní, donutil zaměstnance k vydání finanční hotovosti a z místa činu utekl, zraněn nikdo nebyl.

Podle policejního mluvčího Daniela Vítka měl být pachatel ve věku kolem třiceti až pětatřiceti let, vysoký asi 175 cm, snědé pleti, na sobě měl modré rifle, tmavou bundu do pasu, v obličeji byl maskován šálou a na hlavě měl černou čepici, na rukou nasazené rukavice.

 

„V rámci prověřování okolností loupeže jsme zajistili fotografie, na kterých je zachycen neznámý muž, který by mohl kriminalistům poskytnout důležité informace k průběhu přepadení,“ říká policejní mluvčí a dodává:  „Žádáme případné svědky, kteří se v době činu pohybovali v okolí obchodního centra Albert na ulici Nákladní a mohli by poskytnout jakékoliv informace k loupeži, případně k totožnosti muže zachyceného na fotografiích, nebo k jeho pohybu, nebo výskytu, aby kontaktovali policisty na nejbližší policejní služebně, případně poznatky sdělili na linku 158.“

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*