VIDEO, FOTO: Tepličtí fotbalisté s Brnem prohráli

  •  

Teplický tým postrádal při utkání s Brnem vykartové Ljevakoviče s Lüftnerem, místo nich se do sestavy vrátil Jakub Hora a také mládežnický reprezentant Laco Takács.
Hned od úvodu zápasu se Brno soustředilo především na pozornou obranu a zahustilo prostor před vlastní šestnáctkou. Tepličtí sice drželi míč na svých kopačkách, ale přes neprostupný blok se těžko dostávali. Částečně se to podařilo duu Potočný – Litsingi, jenže konžský hráč špatně trefil míč.

Dařily se však žlutumodrým standardní situace, po jedné z nich hlavičkoval Vachoušek, ale ani on se neprosadil. Zahrozilo také Brno, pozorný Grigar vytáhl Malíkovu střelu na roh. Podobně si na druhé straně počínal v hostující brance Melichárek při střele Nivalda.

Po změně stran měl rychle velkou šanci hlavou Potočný, jenže mířil nad branku. Jenže pak se osmělilo také Brno a resultovala z toho branka Zoubeleho po hodině hry. Tepličtí pak hrozili hlavně že standardních situací, ale gól ne a ne přijít. Blízko k úspěchu měla dělovka Takácse, i s ní se však Melichárek s problémy poradil. Tepličtí tak doma s Brnem padli 0:1.

Teplice – Brno 0:1 (0:0)
Branky:
61. Zoubele
ŽK: 43. Keresteš.
Rozhodčí: Nenadál – Blažej, Černý.
Diváci: 4091.
Sestavy:
Teplice:
Grigar – Vondrášek (65. Vůch), Matula, Jablonský, Krob – Takács (82. Táborský) – Hora, Litsingi, Vachoušek, Nivaldo (70. Salami) – Potočný.
Brno: Melichárek – Jugas, Schuster, Košťál, Keresteš – Buchta, Malík – Pašek (86. Hyčka), Zoubele (83. Slančík), Sýkora – Moukanza.

FK Teplice - Brno (12) FK Teplice - Brno (13) FK Teplice - Brno (14) FK Teplice - Brno (15) FK Teplice - Brno (16) FK Teplice - Brno (17) FK Teplice - Brno (18) FK Teplice - Brno (19) FK Teplice - Brno (20) FK Teplice - Brno (21) FK Teplice - Brno (22) FK Teplice - Brno (2) FK Teplice - Brno (3) FK Teplice - Brno (4) FK Teplice - Brno (5) FK Teplice - Brno (6) FK Teplice - Brno (7) FK Teplice - Brno (8) FK Teplice - Brno (9) FK Teplice - Brno (10) FK Teplice - Brno (11)


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*