Veronice Černucké vychází další detektivka

  •  

Teplické spisovatelce Veronice Černucké v těchto dnech vychází další detektivka, ve které opět nebude nouze o vraždy. Jde o její sedmou vydanou knihu.

Novinka Poslední modlitba je výjimečná i v tom, že na obálce je úspěšná modelka Taťána Makarenko. Děj knihy se odehrává ve fiktivním třenovském klášteře a soukromá vyšetřovatelka Tara tu musí vyřešit hned několik zločinů. Některé vraždy jsou staré přes dvacet let a některé záhady jsou spjaté i s místními pověstmi.

zlom obal

„Cílem bylo napsat opravdu nevyřešitelnou klasickou detektivku ve stylu Agathy Christie. V Poslední modlitbě je možné téměř všechno a maličkosti tu mohou mít obrovský význam. V románu na vás čeká několik zápletek a počet mrtvých se blíží k desítce. Pravda je, že s nikým nejednám v rukavičkách. Ani se svými postavami ani se čtenáři. Proto se připravte na pěkně drsné čtení,“ uvedla Veronika Černucká.

Veronika Černucká
Narodila se v roce 1979 v Teplicích. Po maturitě na teplickém gymnáziu studovala na UJEP v Ústí nad Labem. Pracovala jako učitelka, speciální pedagog a novinářka. První kniha „Noc, kdy jsem měla zemřít“ vyšla v roce 2011. Od té doby vyšly knihy: „Tajemství sedmi ještěrek“, „Půlnoční rekviem“, „Právo na vraždu“, „Chuť na hřích“, „Naše heslo Apokalypsa“. Autorka žije v Oseku, její manžel zde pracuje jako strážník. V roce 2013 se jí narodil syn Martin. Nyní je na mateřské dovolené.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*