Vánoční Modlansko 2023

ilustr. obr.
  •  

Již popatnácté Přátelé Modlanska a vedení obce Modlany srdečně zvou na cyklus benefičních adventních a vánočních koncertů do prostor vánočně vyzdobeného kostela sv. Apolináře v Modlanech. „I v letošním roce bude náš slogan naplněn. Benefiční adventní a vánoční koncerty půjdou na podporu Hospice sv. Štěpána v Litoměřicích,“ říká místostarosta Modlan Petr Hubený s tím, že na koncerty je doporučené vstupné sto korun.  „Podpořit samozřejmě můžete i vyšší částkou,“ dodává místostarosta.

Benefiční adventní a vánoční koncerty budou začínat vždy ve stejný čas od 16:00 hodin. První adventní neděli vystoupí se vzpomínkou na Haničku Zagorovou, stálice české hudební scény Petr Rezek. Písně Karla Gotta nemohou chybět a ty nejkrásnější zazní v podání Honzy Mlčocha na druhou adventní neděli. Děti z MŠ Modlanská rolnička zazpívají společně se svými kamarády na třetí advent. Gospelový koncert Gospel night Leony Gyöngyösi a amerického pěveckého sboru, ve středu 20. prosince od 18:00 završí adventní koncerty.

Chybět nebude ani Půlnoční mše svatá 24. prosince. A na druhý svátek vánoční se mohou všichni těšit na Českou mši vánoční J. J. Ryby, takzvanou Rybovku v podání Brixiho komorního sboru. Vyvrcholením cyklu Vánočního Modlanska 2023 bude Tříkrálový koncert přední muzikálové, jazzové i šansonové zpěvačky Radky Fišarové.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*