V Ústí boxerská událost světového formátu

  •  

V sobotu večer se ve sportovní hale Sluneta v Ústí nad Labem odehraje boxerská událost, jakou Česká republika ještě neměla čest hostit.

Hlavním hřebem večera bude duel o profesionální titul mistra světa přední boxerské asociace WBC. O volný titul se střetne ústecká rodačka Fabiána Bytyqi s oficiální vyzyvatelkou z Anglie. Bude to poprvé v historii, kdy na území ČR dojde k takto významnému duelu o mistra světa v profesionálním boxu!

Na souboj vyzývá mladá 22 letá boxerka v nejlehčí váze zkušenou anglickou veteránku Denise Castleovou, které v říjnu bude 47 let. Druhým hlavním duelem bude souboj dalšího rodáka z Ústí nad Labem Tomáše Šálka, v nejtěžší supertěžké váze. Kromě toho se diváci mohou těšit na dalších šest utkání v profesionálním boxu.

“S boxem nemám osobní zkušenost, o to více se na sobotní večer těším. Rádi podpoříme takto významný projekt. Pro mě je důležité, že akce strhne i pozornost dětí. Ty jsou hlavním cílem našich aktivit. Uvidí Fabianu a další borce v tvrdých, ale férových bojích a sami budou chtít sportovat, to je pro mě klíčové, “ říká Aleš Graf ze společnosti Centropol, která je hlavní partner akce.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*