V teplické nemocnici nepůjde elektrika

  •  

V důsledku opravy rozvodné skříně v pavilonu F nepůjde v sobotu 2. září od 13:00 do 16:00 hodin v teplické nemocnici elektrika.

„V souvislosti s touto opravou je nutno v sobotu 2. září od 00:00 do 16:00 hodin uzavřít porodní sál a odklánět rodičky mimo Teplice, od 10:00 do 16:00 přerušit příjem pacientů, u nichž je předpoklad provedení neodkladného operačního výkonu a od 08:00 do 16:00 hodin zastavit příjem pacientů vyžadující resuscitační péči na anesteziologicko-resuscitačním oddělení teplické nemocnice. Pacienti budou transportování do Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem,“ uvedl ředitel teplické nemocnice Tomáš Hrubý s tím, že diagnosticko–léčebný proces nebude narušen. Provoz laboratorního a RTG komplementu bude zajištěn beze změn.

Odstávkou budou dotčena tato oddělení:
– příjmové chirurgické ambulance
– oddělení chirurgie, gynekologicko-porodnické oddělení, ortopedie a urologie, včetně všech těchto oborových operačních sálů a chirurgie JIP
– anesteziologicko-resuscitační oddělení
– stanice patologických novorozenců

Také lékařské zprávy z ambulancí chirurgických oborů, bude možno vydat až po obnově dodávky energie. Odstávka bude řešena jak organizačními změnami uvnitř nemocnice, tak také krátkodobým uzavřením některých oddělení a směřováním dotčených pacientů mimo teplickou nemocnici.


  •  

1 komentář u V teplické nemocnici nepůjde elektrika

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*