V Teplicích staví dialýzu za sto milionů

  •  

V Teplicích bude nové dialyzační středisko. To se staví vedle zastávky městské hromadné dopravy u kruhového objezdu na křižovatce ulic Duchcovská a Libušina. Otevřít by se mělo v září.

Krajská zdravotní koncem loňského roku neprodloužila stávající pronájem v poliklinice, proto se firma rozhodla pro novou stavbu za bezmála 100 milionů korun.

„Kapacita střediska se zvýší na 30 lůžek. Tím se zvýší komfort pro pacienty. Z hlediska dostupnosti je pozitivní i to, že areál bude mít své vlastní parkoviště. Navíc se nachází přímo vedle zastávky hromadné dopravy. To všechno jsou bonusy pro pacienty i personál,“ komentuje výhody nové budovy vedoucí lékař teplické dialýzy Petr Hartl a dodává, že ve středisku budou jak nejmodernější dialyzační přístroji, tak špičkovými doplňkovými technologiemi.

V nové budově bude umístěna nefrologická ambulance, nutriční ambulance a samotné dialyzační středisko, kde se budou léčit ti pacienti, kteří nyní jezdí na dialýzu do Duchcova nebo Litoměřic.


  •  

1 komentář u V Teplicích staví dialýzu za sto milionů

  1. Je sice chválihodné,že se zajímáte o pacienty s nemocnými ledvinami,ale zapomněli jste na lidi,kteří bydlí v paneláku.Zde byla přístupová cesta,ale celou jste ji zrušili.Jak se máme dostat do domu,když budeme potřebovat třeba nový nábytek nebo se bude někdo stěhovat.Sanitka nám ke vchodu také nezajede.To samé platí u České pošty.

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*