V Teplicích i letos proběhne akce Ukliďme Česko

ilustr. obr.
  •  

V letošním roce se v Teplicích uskuteční řada úklidových akcí v rámci celorepublikové kampaně „Ukliďme Česko“. Akce pořádají jednotlivci, sportovní kluby či zájmové organizace.

„Mám obrovskou radost, že lidí, kteří chtějí okrášlit své okolí a některé kouty Teplic, je takové množství. Pamatuji si dobu před několika roky, kdy se Zeleným, někteří Tepličáci smáli, že uklízíme nepořádek za ostatní, navíc ve svém volném čase a zadarmo“, komentuje letošní aktivitu teplických obyvatel a organizací místní zastupitel a člen Zelených, Adam Souček.

V Teplicích tak úklid organizují jednotlivci, stejně jako hráči amerického fotbalu z místního klubu Nordians, Selesiánské středisko Štěpána Trochty či kolektiv z Domu dětí a mládeže. Očisty od nepořádku se pak dočkají lokality v Trnovanech, v Proseticích nebo oblíbená Doubravka.

„Díky tomu budou Teplice zase o něco krásnější a budou ukazovat lázeňským hostů svou přívětivější tvář. Jsem opravdu rád, že takovéto akce nejsou doménou jen několika jedinců, ale že velké části obyvatel Teplic již není lhostejné, v jaké stavu se nachází jejich bezprostřední okolí, a že si váží životního prostředí. Tím ostatně vytvářejí i tlak na současné vedení města, aby zesílilo své snahy o zvelebení tváře Teplic,“ uzavírá Adam Souček.

Stačí na webu www.uklidmecesko.cz najít na mapě Teplice, poté párkrát klinout a organizátor může zadat plánovanou akci. A naopak, zájemci, kteří chtějí své město zvelebit, si rychle najdou na internetových stránkách akci ve svém okolí, a kliknutím se mohou jednoduše přihlásit k úklidu.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*