V Teplicích budou Muslimské dny

 •  

Možná, že právě v těchto dnech, kdy se Evropa opět potýká s krutými projevy islámského fundamentalismu, kdy se v sousedním Sasku pravidelně konají masové protesty proti islamizaci, kdy i samotní obyvatelé Teplic čím dál více řeší soužití s muslimskou komunitou, by vás mohly zaujmout Muslimské dny v Teplicích.

Konají se od soboty 10. do pondělí 12. ledna a s teplickou muslimkou obcí je pořádá také Gymnázium Teplice a Regionální knihovna Teplice. Podívejte se na podrobný program.


 •  

20 komentářů on V Teplicích budou Muslimské dny

 1. Přestaňme na školách učit češtinu. Je to jazyk zrůd. Heparinový vrah, vrah malé Aničky, vražedkyně v nemocnici, dalších xx zneužitejch děti od těch odpornejch čechů.

  Stejně jako zakažme učit o bibli, křízové vypravy byly lemovány potoky krve. A radši neučme ani biologii, protože by se mohlo přijít na to, že i ty arabové jsou vlastně stejní jako češi, jedno srdce, dvě plíce, 4 končetiny.

  Zruště školu, aby se náhodou vaše děti nemohli dozvědět nic, z čeho vy, jejich rodiče serete bobky, protože nic nevíte.

 2. Budou tam mít bohatý a nabytý program. Dopoledne modní přehlídka modelek v černých hábitech. Odpoledne rozborky a sborky samopalů AK-47 na čas. A ukázky různých typů sebevražedných vest. Druhý den besedy na téma únosy a řízení letadel a sekání hlav. Celí tento slavnostní den bude zakončen mohutnou explozí vybraných dobrovolníků.

 3. Tak to je trochu moc ne? Vzhledem k tomu, co se teď děje ve Francii mi to přijde jako výsměch a naprosto nevhodné. Jsem ráda, že na teplické gymnázium nechodím, musela bych se za sebe stydět….

 4. Tak tohle museli shvalit uplny debilove.Dej te jim jeste radnici a nezapomente jim skakat do zadnice.Uz vidim jak u nich delate krestanske dny.By Vas hnali klackem.

 5. To jako vážně? V tom případě chci dny čechů… nebo máme taky začít sekat hlavy? Ten co to vymyslel je fakt ko*ot. Krom toho si myslím, že pokud nebudou dny čechů, křesťanství, romů, atd., tak je to trošku rasismus… je vidět, že islám pomalu nabírá sílu…

 6. Islámský stát nemá právo na existenci ,Islámský stát vymazat z povrchu zemského,do posledního jedince. !!!!

 7. Zaráží mne naprosto vypilovaný rektální alpinismus a přizdisráčství představitelů města, přinejmenším se dá říci slušně ze je to vzhledem k okolnostem dost nevhodné! To ale jednoznačně poukazuje na ignoranci a na výši IQ představitelů města, která se pravděpodobně pohybuje někde poblíž inteligence vodní řasy.

 8. kdo že to vymyslel ? kdo chodí na gymnázum a nedávno se stal i když proti mé srsti novým zastupielem ?? a je arabského původu ?? že by ?

 9. Tak Teplicaci , smazte veprovy rizky , pecenej bucek ,posilnete se alkoholem a nejlepe lahvinku s sebou a kazdy povinne pejska a vzhuru do pruvodu na muslimske slavnosti.

 10. Tak já určitě nebudu váhat s návštěvou. Osobně je můj názor složen pouze z mediálních článků..Málokdo z nás ví co to vůbec islám je.

 11. Nechci muslimské dny, ani týdny ani měsíce ani roky. Jste na gymnáziu tak zaslepeni, že zcela zjevně propagujete a upřednostňujete jednu ideologii před ostatními? Diskriminace? Etnická, nebo náboženská nesnášenlivost? Dáte stejnou šanci i ostatním ideologiím, aniž by jejich stoupenci předtím povraždili několik lidí odlišného vyznání?

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*