V Srbicích si zabruslíte na mobilním kluzišti; na Zimáku to zatím nejde

  •  

O větším uvolnění opatření si zatím můžeme nechat jen zdát. Zatím to nevypadá, že se na zimní stadiony veřejná bruslení vrátí. I když Česká republika vstoupila do třetího epidemiologického stupně, tak na vnitřních akcích se může shromáždit stále jen maximálně deset osob.

Podle slov ředitele teplického Zimáku Pavla Tetřeva se hala otevírat pro veřejnost nebude. „Stadion budou mít k dispozici jen kluby hokeje a krasobruslení, které jsou podmínku, deseti lidí na místě, schopni splnit.“

Tepličané ale mají možnost si od 5. prosince zabruslit na mobilním kluzišti u obchodního centra v Srbicích. Nově otevřené kluziště může podle Jaroslavy Konečné z Olympie, díky přesunu do třetího stupně systému PES, využít hned padesát lidí najednou. K dispozici bude i pro školy a školky. V tom případě může být na kluzišti najednou čtyřicet dětí a deset pedagogů.

Mobilní kluziště by mělo být otevřené do konce ledna. Dítě do šesti let bruslí zdarma a starší děti nebo dospělí zaplatí padesát korun za osobu. Vypůjčení bruslí přijde také na padesát korun.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*