V Janáčkových sadech je nové dětské hřiště

  •  

Město Teplice nechalo v Janáčkových sadech vybudovat nové dětské hřiště. Zájemci ho najdou v místě od ulice Kmochova cesta nebo Ševčíkova. Jsou na něm tři herní prvky ve tvaru zvířat, které se pyšní veselými barvami.

Práce v sadech nekončí a děti se v letošním roce mohou těšit na další atrakce. V létě sem radnice nechá instalovat jedenáct vyřezávaných dřevěných pohádkových postaviček. Budou rozmístěny po celé trase až k Botanické zahradě. Součástí revitalizace bude také úprava zeleně, cest, doplnění laviček a odpadkových košů.

„Pevně věříme, že nové herní prvky, pohádkové postavičky a celá revitalizace Janáčkových sadů budou dalším zatraktivněním veřejného prostoru, které občané města i turisté uvítají,“ řekla náměstkyně primátora Radka Růžičková.

Teplice mají i další plány, jak udělat místo pro rodiny s dětmi ještě zajímavější. „Třešničkou na pomyslném dortu by pak mohlo být zakomponování nevyužívaného vodojemu na vrcholu Janáčkových sadů v podobě pohádkového hradu, na jehož vrcholu by mohla stát dřevěná rozhledna. Záměrem je také  zbudovat podél vyhlídkové cesty veřejné LED osvětlení či nasvětlení rozhledny,“ popsal možné nápady náměstek primátora Hynek Hanza.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*