V hlavní roli komedie uvidíte Lenku Vlasákovou

Krušnohorské divadlo. Foto: Daniel Mareš
  •  

Co si zajít do Krušnohorského divadla na romantickou komedii Perfect Days? Divadelní představení je pro vás připraveno 12. prosince od 19:00 hodin. Vstupné je od 260 do 340 korun.

V hlavní roli se představí Lenka Vlasáková. Romantická komedie nejen o ženách a nejen pro ženy. Úspěšná kadeřnice Barbs má na první pohled úplně všechno: prosperující firmu, popularitu, exkluzivní byt, přátele a pečlivou matku. Ovšem jedno jí chybí: nějak nestihlamít dítě a zbývájí posledních pár let, kdy se to musí podařit. Jenže manželství se jí rozpadlo, nejbližší přítel je homosexuál a potencionální otcové z nejrůznějších důvodů selhávají. Barbs si připadá absolutně nenaplněná.

K čemu je žití na „vysoké noze“, když na vás v obrovském bytě nikdo nečeká? Na co máte spoustu peněz, když je nemáte s kým utrácet? A co teprve, když je vám 40 a biologické hodiny bijí jako o závod? Lov na kvalitního dárce spermatu se pro ni pomalu, ale jistě, stává prioritou a posedlostí. Romantická, svižná komedi netradičním způsobem ironizuje (anti)feministická klišé.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*