Utopeného muže z Teplicka našli v Ústí

  •  

Až po měsíci bylo nalezeno tělo šestapadesátiletého muže, který spadl 12. března večer v Kozlíkách na Teplicku do rozvodněného potoka Bystřice.

Policisty zalarmoval řidič kamionu, který se vracel ke svému autu muže, který byl podnapilý, uviděl spadnout do vody. Chtěl pro něj skočit, ale silný proud okamžitě muže strhl a řidič už mu nemohl pomoci.

„Přivolaní policisté zorganizovali rozsáhlou pátrací akci, ale muže přes několikahodinové hledání nenašli. Pátrání pokračovalo ve spolupráci s poříčním oddělením, speciální pořádkovou jednotkou a oddělením služební kynologie i další den, na pomoc policistům přijeli i dobrovolní hasiči z Úpořin, Žalan a blízké firmy Czech Areosol, tepličtí hasiči a do pátrání se zapojili i členové Svazu záchranné brigády kynologů Ústeckého kraje se speciálně vycvičenými psy, kteří policistům v obdobných případech pomáhají. I přes nasazení všech zúčastněných, se bohužel muže nepodařilo najít,“ popisuje policejní mluvčí Daniel Vítek.

Tělo muže našli až  devátého dubna bylo v řece Bílině v Ústí nad Labem poblíž ulice Žižkova. „Srovnáním daktyloskopických otisků s pohřešovaným mužem z Kozlíků bylo potvrzeno, že se jedná právě o člověka, který v březnu spadl do vody, pátrání po něm proto bylo odvoláno a případ nešťastného úmrtí byl odložen ad acta,“ dodává policejní mluvčí.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*