Utkání s Libercem se znovu odkládá

  •  

Už jednou odložené utkání se Slovanem Liberec se po dnešní ranní kontrole hrací plochy po vytrvalém dešti opět odkládá. „Rozhodčí Pavel Orel, který byl komisí rozhodčích vyslán na obhlídku hrací plochy, neuznal dnes ráno hřiště jako způsobilé,“ říká Martin Kovařík, manažer marketingu a PR FK Teplice.

Podle vyjádření z vedení teplického klubu je trávník na Stínadlech v posledních týdnech ve velmi špatném stavu, bohužel i přes vytrvalou práci trávníkářů s ním momentálně při delších srážkách nelze mnoho udělat. Podle sond do podloží, které si teplický klub nechal při zhoršující kvalitě trávníku udělat, se zjistilo, že hlavní problém je ve složení podloží, které bude potřeba kompletně předělat.

„V létě je tak v plánu rozsáhlá rekonstrukce, která bude obsahovat kompletní odstranění podloží, minimálně až po topení pod trávníkem, nové založení jednotlivých vrstev a následné položení travních koberců,“ dodává Kovařík.

Nový termín odloženého utkání se bude hledat i s ohledem na rozhodnutí vedení Ligové fotbalové asociace ve věci nařízení Bezpečnostní rady státu.  Kdy asociace rozhodla odehrát dvě ligová kola bez diváků.

„Zvažovali jsme v této složité situaci všechny možné varianty a rozhodli se i vzhledem k nejistotě ohledně dalšího vývoje upřednostnit možnost nejbližší dvě ligová kola odehrát i bez přítomnosti diváků na stadionech s tím, že budeme společně s držiteli vysílacích práv hledat možnosti, jak zpřístupnit ligová utkání co nejširšímu počtu fanoušků,“ doplnil předseda Ligového výboru LFA Dušan Svoboda.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*