Ústecká porodnice obnovuje provoz

  •  

V ústecké Masarykově nemocnici bude obnoven provoz na porodním sále, stanici šestinedělí nadstandard a neonatologické oddělení. A to od 15. června ráno. Provoz na stanicích šestinedělí standard a rizikové těhotenství bude od 14:00 hodin.

Důvodem přerušení provozu byly stavební práce na stanici větších dětí v pavilonu „D2“ a s nimi související vysoká hlučnost a prašnost. Vedení nemocnice přerušení provozu využilo k pravidelnému malování v rámci revitalizace prostor pavilonu „D2“. Výhodou pro budoucí maminky s termínem porodu v nadcházejících týdnech je to, že porodnice už bude v plném provozu.

Po celou dobu uzavírky porodnické části byl pro urgentní stavy k dispozici operační sál a jeden porodní box.

Stavební práce na dětské klinice začaly koncem dubna a hotovo by mělo být 19. srpna. Po ukončení revitalizace bude k dispozici devět pokojů pro nemocné děti nebo i pokoj pro maminky doprovázející svého potomka při hospitalizaci. Cena zakázky je necelých 14 milionů Kč bez DPH. Pacienti spadající na stanici větších dětí jsou během revitalizace pavilonu „D2“ hospitalizováni v prostorách oční kliniky v pavilonu „G“ ústecké Masarykovy nemocnice.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*