Ústecká EUC Klinika posiluje tým specialistů

  •  

Dermatologická ordinace EUC Kliniky Ústí nad Labem poskytuje komplexní dermatologickou péči, do které kromě prevence a léčby onemocnění patří i estetické zákroky. V lednu 2018 zahájila svou praxi MUDr. Linda Todtová, od února 2018 nastupuje MUDr. Jaromíra Janků. Tímto si vás dovolujeme pozvat do nově otevřených ordinací na kožním oddělení.

Proč jste se rozhodla pracovat v ambulantním sektoru EUC Kliniky Ústí nad Labem?

Po návratu z rodičovské dovolené bych chtěla pokračovat v dosavadní praxi a zabývat se všeobecnou dermatologií. Kromě toho bych však ráda rozšířila svou specializaci o nadstandardní služby, což mi umožňuje právě zázemí EUC Kliniky ÚL.

O jaké služby se konkrétně jedná?

K dispozici bude kompletně vybavený dermatochirurgický sálek, což přinese komfort pacientům, kteří již nebudou odesíláni na další pracoviště k od-stranění kožních projevů, ať už z hlediska estetického, nebo preventivního, čímž se rovněž urychlí případně následné zhodnocení histologického nálezu – to vše na jednom pracovišti.

Zabýváte se estetickou medicínou. Jaké nové trendy tedy může EUC Klinika nabídnout?

Nově mohou klienti kliniky využít nadstandardních služeb, jako je chemický peeling, abraze seborrhoických veruk, korekce hypertrofických a keloidních jizev, korekce vrásek botulotoxinem, odstranění cévních anomálií elektrokoagulací, již zmiňované chirurgické odstranění nezhoubných kožních projevů a řešení nadměrného pocení.

Zabýváte se také skleroterapií, co mohou klienti očekávat v tomto oboru?

Skleroterapie je neinvazivní metoda k odstranění křečových žil nebo metličkových varixů. Skleroterapie je efektivním řešením v rámci prevence, ale převážně estetickým zákrokem, který obzvláště ženám zaručí krásnější a mladší nohy, zejména pro letní období. Tato terapie se provádí převážně v chladnějších měsících, jelikož je vázána na následnou kompresivní bandáž prostřednictvím speciálních punčoch. Všechny pomůcky a podrobné informace klienti obdrží v rámci naší specializované poradny.

MUDr. Jaromíra Janků

Po absolvování lékařské fakulty Karlovy univerzity v Plzni nastoupila v roce 2009 na Kožní oddělení Masarykovy nemocnice, kde pracovala nejprve na lůžkové, následně ambulantní části oddělení. Po dvouleté praxi získala stipendium na Univerzitní kožní klinice Carl Gustav Carus v Drážďanech, kde absolvovala odbornou stáž. Sedm let působí na klinice plastické chirurgie Esteticusti, s.r.o., kde získala zkušenosti se zákroky estetické dermatologie. MUDr. Jaromíra Janků je atestovaným specialistou v oboru dermatovenerologie a kromě standardní dermatologické praxe se zabývá skleroterapií, laseroterapií a estetickou medicínou.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*