Úspěch ve Zlatém erbu, Ohníč a Most vítězové ve svých kategoriích

  •  

Jubilejního 20. ročníku soutěže Zlatý erb se v letošním roce zúčastnily obce a města z celé republiky, ze všech 14 krajů. Celkově se zapojilo 430 webových stránek a projektů obcí a měst včetně elektronických služeb. Celostátní finále se uskutečnilo 9. dubna v Hradci Králové a oba zástupci z Ústeckého kraje měli důvod k radosti.

V kategorii nejlepší webová stránka obce zvítězila obec Ohníč na Teplicku, Ohníč se 740 obyvateli je v renomované soutěži nováčkem.  Mezi městy byla udělena první místa hned dvě, a to pro středočeský Benešov a město Most.

„Titulní stránka obce je velmi přehledná a zajímavá,“ uvedl na adresu webové stránky obce Jaroslav Svoboda, člen poroty Zlatého erbu.

Jak Ohníč, tak i Most získaly od Ministerstva pro místní rozvoj, které se ujalo oficiální záštity nad akcí, diplom a věcné dary.

Města a obce regionu se s pravidelností – od roku 1999, kdy soutěž začala, umísťují na předních místech ankety. Vloni zvítězil v celostátním finále web obce Chuderov na Ústecku. Nejúspěšnější léta byly 2013-2014, kdy v obou kategoriích vyhrály obce a města z Ústeckého kraje (Most, Úštěk a Tisá a Chuderov).


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*