Upečte přání pro radost

  •  

I po roce je bohužel stále aktuální obezřetnost kolem jedné nejmenované nákazy. Snad nejvíc na tuto situaci doplácí osamělí lidé, jejichž izolovanost je částečně brána i jako ochrana před virem. A proto spolek Spolu proti samotě znovu přichází s projektem „Spolu pečeme přání“, v němž vyzývá lidi z celé České republiky, aby nezapomínali právě na ty osamělé.

Upečte, rozuměj „vyrobte“, třeba se svými dětmi, nebo vnoučaty vánoční přání pro osamělého člověka. „Dejte ho na 15 minut do trouby předehřáté na 100 stupňů Celsia, nechte v troubě vychladnout a pak v hygienických rukavicích přendejte přání do mikrotenového sáčku s uchy. Pak přání pověste na kliku osamělému člověku, zazvoňte a odstupte od dveří do bezpečné vzdálenosti, abyste mu na dálku mohli osobně popřát krásné Vánoce,“ vysvětluje, co znamená  Spolu pečeme přání, zakladatel spolku Robert Zauer.

K této vánoční výzvě spolek natočil i dojemné instruktážní video, které najdete na webových stránkách www.spoluprotisamote.cz v záložce Programy. „Video nám sponzorsky natočili profesionálové z Filmami Production a my jsme jim za to moc vděční,“ říká Robert Zauer a dodává, že cílem výzvy je především šíření dobré nálady a pozitivních emocí v naší společnosti.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*