Udělejte si radost nákupem vánočních dekorací a dárků, pomůžete

  •  

Dětský domov z Duchcova se zapojil do unikátního charitativního projektu Obchůdky s Albertem, který probíhá v mnoha regionech České republiky. Cílem akce je představit dětem ze sociálně ohroženého prostředí svět obchodování hravou formou.

„Děti z našeho dětského domova se v letošním roce opět s nadšením zapojily do projektu Obchůdky s Albertem. Na zhotovování výrobků se podílela většina manuálně zručných dětí. Se světem byznysu se děti seznámily v rámci zajímavých workshopů, ale také mohly využít svých zkušeností z minulých let. Děti plánovaly, jaké výrobky budou vytvářet, učily se kalkulovat cenu, připravovaly si materiál potřebný k výrobě. Při samotné výrobě se učily vzájemné spolupráci. Děti osobně vytvářely výrobky, které mohou zákazníkům přinést radost v čase vánočním“, říká Blanka Stádníková, ředitelka Dětského domova v Duchcově.

Vánoční dekorace a dárky, které děti vyráběly během celého roku, můžete zakoupit od 9 hodin o víkendu 16. a 17. prosince v prodejně Albert Hypermarket v Teplicích, Srbická 464. Děti budou v prodejně prodávat výrobky z drátků, korálků, papíru, fimo hmoty. Nákupem dekorací podpoříte konkrétní děti.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*