Udělejte si radost nákupem vánočních dekorací a dárků, pomůžete

  •  

Dětský domov z Duchcova se zapojil do celorepublikového charitativního projektu Obchůdky s Albertem. Cílem akce je pomoci připravit děti na vstup do reálného života a zábavnou formou umožnit nahlédnout do světa podnikání.

„I v letošním roce se děti z našeho dětského domova s nadšením zapojily do projektu Obchůdky s Albertem. Děti při své přípravě využily svých mnohaletých zkušeností a nadále rozšiřovaly své znalosti z oblasti obchodování. Děti výrobu plánovaly, vybíraly si potřebný materiál, kalkulovaly ceny. Nejdůležitější byla samotná výroba různých výrobků, při které se děti učily vzájemné spolupráci. Děti si na obchůdky připravily rozličné vánoční dekorace a ozdoby. Nabízet zákazníkům budou například andílky, zvonečky, stromečky, svíčky, šperky z korálků, ozdobné zápichy, ozdobné lžičky, adventní věnce a další dekorace. O šikovnosti dětí se můžete přesvědčit na vlastní oči,“ zve všechny Blanka Stádníková, ředitelka Dětského domova v Duchcově.

Vánoční dekorace a dárky, které děti vyráběly během celého roku, můžete zakoupit 14. prosince v prodejně Albert Hypermarket v Teplicích, Srbická 464. Celý výtěžek z prodeje výrobků připadne organizacím a dětem, které se na konkrétních Obchůdcích podílely. Za utržené peníze budou moci organizace splnit nejrůznější dětská přání, například nakoupit potřebné vybavení pro volnočasové aktivity nebo zorganizovat dětem výlet.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*