Trenér Radim Kučera na Stínadlech končí

Foto: FK Teplice
  •  

Po nedělním utkání se Sigmou Olomouc se vedení FK Teplice rozhodlo odvolat trenérský štáb v čele s hlavním trenérem Radimem Kučerou. „Bohužel se po devíti kolech nalézáme na patnácté příčce tabulky a týmu se výsledkově nedaří. Výkony mužstva, až na několik výjimek, nebyly špatné, ale výsledky nepřichází, proto reagujeme takto a budeme tímto chtít tým nastartovat před následujícími koly,“ říká ředitel FK Teplice Rudolf Řepka.

Kučera přišel do Teplic na konci listopadu loňského roku, když vystřídal odvolaného Stanislava Hejkala a během několika prosincových zápasů se mu podařilo vytáhnout Teplice do vyšších pater tabulky. Bohužel následně v jarní části se žlutomodrým opět nevedlo a ligovou záchranu měli jistou až po předposledním kole.

V nové sezóně pak Teplice zaznamenaly pouze jedinou výhru s Jabloncem a dvě remízy – v Karviné a nyní s Olomoucí. Bilance Radima Kučery se tak zastaví na 34 ligových utkáních, ve kterých posbíral 29 bodů za šest výher, 11 remíz a 17 porážek při skóre 32:65.

Nový trenér spolu s realizačním týmem bude představen v tomto týdnu. „V pondělí bude zasedat představenstvo klubu a dále řešit nastalou situaci. Nového trenéra budeme chtít uvést co nejdříve, aby mohl tým začít připravovat na zápas na Slovácku,“ dodává Řepka.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*