Tragická nehoda v Bílině, policie žádá o pomoc

  •  

Nákladní automobil srazil ve čtvrtek krátce před půl dvanáctou v Bílině starší ženu. Ta těžkým zraněním na místě podlehla. Policisté proto žádají řidiče, kteří v inkriminovanou dobu projížděli Bílinou, o záznamy kamer z jejich aut.

„Ve čtvrtek 7. prosince kolem 11:25 hodin došlo v Bílině, ul. Bílinská mezi kruhovými objezdy u městského úřadu a prodejnou Lidl ke střetu nákladního vozidla a chodkyně. Starší žena následkem střetu utrpěla vážná zranění, kterým na místě podlehla, řidič blíže neustanoveného nákladního vozidla z místa odjel, aniž by ženě poskytl, nebo přivolal pomoc,“ popisuje nehodu mluvčí teplické policie Daniel Vítek .

Policie po řidiči zatím marně pátrá a obrací se na veřejnost a žádá řidiče, kteří v době mezi 11:20 – 11:30 hodin projížděli ulicí Bílinská v Bílině a mají k dispozici záznamy kamer ze svých aut, především pak záběry, na kterých jsou zachycena vozidla, která jedou ve směru na Most, aby je poskytli teplickým kriminalistům, nebo kontaktovali nejbližší služebnu policie, případně linku 158. Záznamy by mohly značnou měrou přispět k ustanovení totožnosti řidiče a objasnění okolností této tragické nehody.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*