TIP: Šanovský park v neděli ožije

  •  

Třetí ročník sousedské slavnosti Živé Teplice se v neděli uskuteční v Šanovském parku u Mušle. Na průběhu slavnosti a vytváření programu se podílí samotní Tepličané. Takže, vše co zde uvidíte, uslyšíte nebo ochutnáte, pochází z Teplic.

Celé odpoledne k poslechu zahrají teplická uskupení. Nenechte si ujít originální představení Divadelního společnosti Panoptikum Maxe Fische. Mimo dobře známé Kytiboys a Igor Barboi Trio si můžete poslechnout také novinky Schmutzige Mädchen a Furyant.

„Těšit se můžete na workshopy, budete mít možnost vyzkoušet břišní tance pod vedením Duo Marlen a Saffron Tribe. Rozhýbat se můžete také jógou. Od 13:00 do 16:00 proběhnou lekce pro děti i dospělé. Pro děti je připravený i dětský koutek, který tradičně zajišťuje Salesiánské středisko Štěpána Trochty. Různé dílničky mají připravené i další účinkující a prodejci autorských výrobků. Na trhu si jako každý rok můžete zakoupit spoustu krásných věcí,“ popisuje za pořadatele Nikola Fialová Seifrtová.

Šanovský park začne ožívat v neděli 24. června už kolem 13. hodiny, můžete tedy vynechat přípravy nedělního oběda a rovnou vyrazit na ochutnávky občerstvení. K prodeji budou cizokrajné speciality, zmrzlina a ovoce v netradičním provedení. Vše můžete zapít domácí limčou, výbornou kávou, izraelským vínem nebo teplickým pivem.

Jak vidíte je toho pro vás připraveno opravdu mnoho, podrobný program a další informace najdete na FB události Živé Teplice 2018 nebo webové stránce ziveteplice.cz. Živé Teplice jsou financovány za podpory Statutárního města Teplice a firmou STOSTAV.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*