Tip na výlet: Vyražte na Velký cestovní den na letišti v Drážďanech

  •  

Dovolená na pláži nebo poznávací cesta do cizích měst? Letový plán Letiště Dresden International nabízí  řadu možností, jak objevovat svět přímo z Drážďan.

Kdo hledá letové spojení či plánuje leteckou cestu o nadcházejícím létě, podzimu či v zimě,  učiní nejlépe, když navštíví akci Velký cestovní den v drážďanském terminálu. Na dvacet cestovních kanceláří zde bude v neděli 22. června mezi 10-18 hod představovat svou atraktivní nabídku a poskytovat podrobné informace.

Pořadatelé mysleli i na děti: aby se mohli dospělí návštěvníci v klidu věnovat porovnávání nabídek cestovních kanceláří, čeká mezitím na děti hravý a zábavný program. Návštěvníci  mohou zaparkovat v parkovacím domě u terminálu. O cestovním dnu je zde parkování po dobu 2 hodin zcela zdarma.

Prohlídka letiště v českém jazyce začíná ve 12 hodin. Účastníci prohlídky se nejprve seznámí se samotným terminálem, po bezpečnostní kontrole následuje i jízda autobusem na plochu letiště. Podle provozu zde bude možnost filmovat či fotografovat. Sraz na prohlídku je u Informací při vstupu do terminálu. V Informacích obdrží návštěvníci i vstupenky na prohlídku. (Dospělí: 6 EUR, děti do 14 let 4 EUR)

Výjezdní lístek, který návštěvníci obdrží při vjezdu do parkovacího domu, bude možno proplatit a nechat si označit přímo v Informacích, čímž odpadne nutnost docházení  k platebním automatům. S označeným výjezdním lístkem mohou pak návštěvníci odjet přímo k výjezdové závoře. Po překročení dvouhodinové doby zaplatí návštěvníci paušální částku ve výši 3 EUR.

KDY: 22.6.2014 10–18 h | 12 h prohlídka letiště v češtině (rezervace u informačního pultu)
KDE: Letiště Dresden Flughafen, telefon +49 351 8813031
DOPRAVA: Příjezd a parkování: Letiště Dresden International je dostupné po dálnici D8/A17 a A4. Výjezd „Letiště Drážďany/Dresden Flughafen“ je označen symbolem letadla. V krytém parkovišti, které se nachází v blízkosti terminálu, je k dispozici zhruba 3 000 zastřešených parkovacích míst. | Vlakem – Na letiště jezdí linka rychlodráhy (S-Bahn S2) z nádraží Dresden-Hauptbahnhof či Dresden-Neustadt.
VSTUPNÉ: Vstup volný. Parkování v krytém parkovišti je během Cestovního dne po dobu 2 hodin zdarma. Výjezdní lístky budou k dispozici na letištních informacích. PROHLÍDKA LETIŠTĚ 6 €/ 4 €.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*