TIP NA VÍKEND: Užijte si pálení čarodějnic

  •  

Pro spoustu z nás prodloužený prvomájový víkend slibuje fajn počasí. Navíc poslední dubnový den je tradiční dobou, kdy se pálí čarodějnice. Ne jinak je tomu i na Teplicku. Akce se konají na mnoha místech. Někde jsou spojené i se soutěžemi, kulturním vystoupením a samozřejmě s opékáním špekáčků.

Slet čarodějnic a pálení se koná v sobotu 28. dubna od 15:00 hodin v Proboštově u rybníka. Těšit se můžete na chůdaře, divadlo, soutěže nebo opékání buřtů.

Na Pálení čarodějnic i s prohlídkou hasičského auta zvou hasiči ze Sobědruh. Na louce v Sobědruhách, směr Rudné doly vše vypukne 28. dubna ve 14:00 hodin.

V Proseticích se koná Svatojakubská noc 30. dubna, která je určena jak dětem, tak dospělým. Začátek v 17:00 hodin a akce potrvá až do půlnoci. Nezapomeňte přijít v čarodějnickém!

Pálení čarodějnic pořádá 30. dubna i obec Bystřany. Sraz v 16:00 hodin na hřišti u ZŠ Bystřany. Soutěže a zábavné hry, pro děti buřtíky zdarma. Akce potrvá do 21:00 hodin.

Jaro přivítají a čarodějnice upálí i v Novosedlicích. V pondělí 30. dubna od 16:00 hodin na fotbalovém hřišti FK Novosedlice. Doprovodný program, soutěže nebo malování na obličej potrvá až do 18:00 hodin.

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*