TIP NA VÍKEND: Na Antonínskou pouť letos vláčkem Humboldt

  •  

O tomto víkendu se koná v Proboštově tradiční Antonínská pouť. Letos je připraven opravdu bohatý program. A novinkou je, že po oba dny budou moci návštěvníci využít spojení z Teplic do Proboštova a zpět vláčkem Humboldt. A to zdarma.

Vláček pojede na trase Teplice, hlavní nádraží – Trnovany – Luna – Proboštov. Nástupní a výstupní stanice bude u proboštovské lékárny. V sobotu bude jezdit od 11:00 do 17:55 a v neděli od 11:00 do 15:15.

Po oba dny ožije areál Pohodlíčko i proboštovské náměstí. Těšit se můžete na pouťové atrakce nebo historické městečko. Přichystané jsou soutěže pro děti o titul Proboštovský rytíř, předvedou se spanilé tanečnice, souboje šermířů, letové ukázky dravců nebo umění kejklířů. Připravená bude dobová herna, řemeslné stánky, chybět nebude občerstvení.

V sobotu od 19:00 bude na terase restaurace Sokolovna zábavný večer se skupinou Mára Blues Band. V neděli se můžete těšit na vystoupení dětí z místní základní školy, které začne v 15:30 a chybět nebude tradiční mše svatá v kapli sv. Antonína.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*