TIP: Do Ústí přijedou mistři dřevorubci

  •  

V sobotu 28. září od 13:00 se v Ústí nad Labem v Letním kině uskuteční Festival dřeva s největší dřevorubeckou show.

Festival dřeva nemá za svou sedmiletou historii v České republice konkurenci. Jak již samotný název napovídá, jde o akci s programovým konceptem nauky, vzdělávání a zábavy, kde prim hraje les a dřevorubecká soutěž.

Prioritou festivalu je osvěta, doplněna pestrým programem pro veřejnost a posilování kontaktu mladé generace s lesem. Souboj nejlepších dřevorubců soutěže Timbersports o Pohár Lesů České republiky CZECH CUP Ústí nad Labem 2019, na který přijede závodit i vicemistr světa Martin Komárek.

Návštěvníci uvidí závod dřevorubecké špičky České republiky, který přinese mistrovské kousky těch nejlepších sportovních dřevorubců. Celkové výsledky budou započítány pro nominaci na Mistrovství ČR 2020.

Festival nezve jen fanoušky sportu, ale celé rodiny, které si užijí během sobotního dne ukázky řemesel, pohádky Sváťova maňáskového divadla a dalších aktivit. Akci ozdobí vystoupení kapely Žlutý pes, celý den bude doprovázen DJ mixem Martina Hrdinky.

Chcete pomoci lesu? Festival dřeva a Den za obnovu lesa zvou všechny, kteří chtějí lesy nové generace. Vstup na Festival dřeva v Ústí nad Labem bude opět zdarma.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*