Thajboxerský klub Leonidas otevřel sezonu dvěma výhrami

  •  

Do prvního kola Mistrovství ČR Muay Thai pořádané C.M.T.A v pražském TJ Spoje poslal klub Leonidas Gym Muay Thai Teplice do boje dvě děti.

„K prvnímu dětskému zápasu nastoupil čtrnáctiletý Lukáš Klaška proti těžšímu borci z Kuro gym Osek, se kterým předvedl vyrovnaný zápas. I přes váhový handicap vyhrál Lukáš 3:0 na body.  Druhý juniorský zápas měl o rok starší Jiří Novák, který nastoupil proti borci z Hanuman gym Praha. V úvodním kole zaskočil svého soupeře hned v první minutě.  Jirka trefil soupeře tvrdým zadním direktem, za kterým hned směřoval kop na hlavu, což protivníka zaskočilo a stáhl se spíše do obrany, kde byl v průběhu kola 2x počítán.  Začátkem druhého kola se Jirka hned opřel do útoku a zasáhl soupeře několikrát obloukovými údery a lokty. Rozhodčí pak ukončil zápas KO,“ popisuje trenér Ladislav Horejš.

Oba chlapci začali přípravu na klubovém soustředění na Benecku, kde s klubovými reprezentanty a dalšími dětmi udělali skupinu 22 dětí a trénovali dvoufázově a zaměřili se hlavně na sparing a fyzičku.

„Touto cestou bych rád poděkoval za pomoc sponzorům a pozval děti od 8 let a dospělé na nábor, který se bude konat 18. září od 18:00 v Tovární 51 Dubí, kde sídlíme,“ dodává Ladislav Horejš.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*