Tepličtí policisté obvinili dalšího pěstitele marihuany

  •  

Kriminalisté z teplického Toxi týmu dopadli dalšího pěstitele marihuany. Minulý týden zadrželi 28 letého muže, který na zahradě domu jedné menší obce na Teplicku pěstoval rostliny botanického rodu konopí. V létě loňského roku vypěstoval ve fóliovníku ze semen 10 rostlin, které během růstu zastřihoval a hnojil, rostliny ale napadla plíseň, a proto je jako nepoužitelné zlikvidoval. Zvolil tak jiný způsob a konopí začal pěstovat „indoorovým“ způsobem.

Tentokrát už byl úspěšnější, vzrostlé rostliny sklidil, usušil a získal tak „sušinu“, ze které pro svou potřebu vyrobil masti a tinktury a část vykouřil. Během růstu rostliny rozmnožil a zasadil dalších 30 kusů a tak pokračoval až do doby, než u něj proběhla domovní prohlídka. Kromě hnojiv, ventilátoru, výbojek a dalšího vybavení, které se při tomto způsobu pěstování konopí používá, kriminalisté zajistili padesátku rostlinek i usušenou marihuanu.

Muž byl obviněn z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, v případě odsouzení může strávit až pět let ve vězení.

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*