Tepličtí fotbalisté předávali dárky

  •  

Tradičně v předvánočním období vyjíždí hráči A týmu FK Teplice navštívit děti z dětských domovů na Teplicku. Stejně jako loni se rozhodli potěšit nejen děti z teplického Klokánku, ale zároveň se vydali s dárky také do třech dětských domovů, v Duchcově, Tuchlově a Krupce.

Mezi dárky, na které se složila teplická kabina a přivezla je ve čtyřech velkých pytlech, nechyběly opět zejména sportovní potřeby. Jako míče na fotbal, basketbal, badmintonové rakety, pálky na stolní tenis či oblíbené šipky. Dětem z Klokánku zase udělaly radost dětské baťůžky nebo osušky.

Kromě hráčů zavítali do dětských domovů i sportovní ředitel Štěpán Vachoušek, vedoucí A týmu Pavel Verbíř a další zaměstnanci klubu. Za dětmi do dětského domova v Duchcově přijeli navíc i tepličtí dorostenci a zahráli si s dětmi i florbalový zápas.

Nechybělo kromě řady her, ani zpívání vánočních koled či společné povídání a ochutnávka vánočního cukroví, které děti i se svými tetami pro hráče připravily. „Již teď se všichni těšíme na další společné setkání a také na jaro, kdy děti z dětských domovů opět doprovodí náš A tým při slavnostním nástupu k jednomu z domácích zápasů,“ říká CSR manažer FK Teplice Vilém Kunz.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*