Tepličtí Deviant slaví úspěch

  •  

Kapela Deviant vznikla již v roce 1999 a po mnoha letech existence prošla několika změnami v sestavě bandy i žen, které se snažili tahat za nitky (manažerky).  A vypadá to, že mají dobře našlápnuto.

„Každý v kapele má svou důležitost, jak v hudbě, tak i v tom kam se posouváme. K poslednímu ustálení ve složení došlo v roce 2014. Styčný bod a jediná stálá jednotka je basák  Ondra, ten dal do kupy kapelu, která aktivně koncertuje po celé republice. Vystupujeme po boku kapel jako je Alkehol, Citron, Harlej, Škwor aj. Také nahráváme své první oficiální CD s názvem „Jsem to já“ pod studiem Ponte records. Toto album nám pokřtil s velkou pompou  Hurvajs z Kabátů,“ říká manažerka kapely Magda Mašková.

Deviant jste mohli slyšet v rádiu Ponte records nebo Gama rádio. Točí medailonky pro Ústeckou TV a Fajn rock music TV. Nyní je můžou fanoušci vidět i na TV Rebel s klipem „Reklamy“ v Czech parádě na prvních pozicích.  V listopadu vyjde rozhovor s kapelou v hudebním časopisu Spark a jednu z pecek jako je „Libovej frajer“ můžou fanoušci slyšet i na Rock Fajn rádiu.

„I dnes jsme rádi za všechny hlasy či další příznivce.  Kapela je zaměřena výhradně na vlastní tvorbu stylu hardrocku s prvky metalu,“ dodává Magda Mašková.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*